Informacja
 
To forum jest teraz wyłączone.

Powód: Na wstępie, chcielibyśmy z Loganem przekazać wszystkim użytkownikom NYNS, ale i czarta, SERDECZNE PODZIĘKOWANIA. Za wsparcie w ciągu tego jednego dnia, który rzucił wysoce nieprzyjemny cień na naszą (świeżo upieczoną Joganową) działalność administracyjną na forum. To było budujące, widzieć, że tak wiele osób tutaj w formie komentarza czy atakując mnie na gadu wiadomościami, przekazywało nam po prostu żal i smutek z powodu włamania się na NYNS. Mega love za to, pewnie gdyby nie to, laptopa bym wywaliła za okno, a potem byłoby mi szkoda go.

Niby to był jeden dzień, a jednak doszliśmy do wniosku, że dwa podobne incydenty w przeciągu kilku dni to nie jest zbieg okoliczności i ktoś ewidentnie życzy nam źle. Udało się, bo chociaż zdobyliśmy znowu dostęp, podcięło nam to w sposób nie do opisania skrzydła. Na tej reaktywowanej odsłonie NYNS pojawiło się kilka fajnych pomysłów na rozbudowę motywu second-life, jak nasa (system wyzwań fabularnych czy jakkolwiek to nazwiemy, pojedynków). Widziałam już, że tu i ówdzie inne fora zasugerowały się tym i... Jestem dumna :D Keep on! Szerzcie to, bo to mega motyw jest! HA! Wracając jednak do tego, czego jeszcze nie nazwałam, a co zrobię już zaraz... NYNEVERSLEEPS zamykamy.
Wolimy zamknąć to forum i zejść ze sceny teraz, z głową lekko pochyloną, ale jednak dumnie, niż robić coś na siłę i z przeświadczeniem, że znowu zostanie nasz wysiłek poddany próbie ataku z nieznanej strony. Wystarczyły dwa razy, więcej ktoś się męczyć nie musi. Nie chcemy stracić weny na pisanie i ciągnąć czegoś z przymusu, więc... To jest już koniec, przynajmniej na NYNS.

Dziękujemy wszystkim, którzy byli z nami do samego końca.

- karty można oczywiście otrzymać, ale jedynie do 17.11 (potem wyczyścimy większość)
- gg Jord: 8240607;
- Logan: 37004352.
 
FORUM DOSTOSOWANE DO PRZEGLĄDARKI CHROME
W razie jakichkolwiek problemów z poszczególnymi elementami forum, prosimy o zgłaszanie się do administracji. Postaramy temu zaradzić w miarę naszych możliwości.
Strona wygenerowana w 0.01 sekundy. Zapytań do SQL: 9